OM Tools (7.x-2.1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Menu
ml: മെനു

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: System
ml: സിസ്റ്റം
