OM Tools (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Block
nl: Blok

en: System
nl: Systeem

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Restore
nl: Herstellen

en: Search Settings
nl: Zoekinstellingen
