OM Tools (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Menu
oc: Menú

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Block
oc: Blòt

en: System
oc: Sistèma

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.
