OM Tools (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Node
pl: Węzeł

en: Block
pl: Blok

en: Backup
pl: Kopia zapasowa

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Restore
pl: Przywróć
