OM Tools (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Menu
ro: Meniu

en: User
ro: Utilizator

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Node
ro: Nod

en: Block
ro: Bloc

en: System
ro: Sistem

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.

en: Restore
ro: Restaurează
