OM Tools (7.x-2.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Menu
sq: Menuja

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Block
sq: Bllokuar

en: System
sq: Sistemi
