OM Tools (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Menu
uk: Меню

en: User
uk: Користувач

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Node
uk: Матеріал

en: Block
uk: Блок

en: System
uk: Система

en: Backup
uk: Резервувати

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Restore
uk: Відновити

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Search box size
uk: Розмір поля пошуку
