OM Tools (7.x-2.12) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Block
af: Blok

en: System
af: Stelsel
