OM Tools (7.x-2.12) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Menu
eu: Menua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Block
eu: Blokea

en: System
eu: Sistema

en: Backup
eu: Babeskopiak

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Restore
eu: Leheneratu
