OM Tools (7.x-2.12) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Block
jv: Blok

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.
