OM Tools (7.x-2.12) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Menu
lt: Meniu

en: User
lt: Narys

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Node
lt: Mazgas

en: Block
lt: Blokas

en: System
lt: Sistema

en: Backup
lt: Atsarginė kopija

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Restore
lt: Atstatyti
