OM Tools (7.x-2.12) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Block
ne: ब्लक

en: System
ne: प्रणाली
