OM Tools (7.x-2.13) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር
