OM Tools (7.x-2.13) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Node
da: Indholdselement

en: Block
da: Blok

en: Backup
da: Sikkerhedskopi

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Restore
da: Gendan
