OM Tools (7.x-2.13) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Block
fil: Tipak

en: System
fil: Sistema
