OM Tools (7.x-2.13) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Menu
is: Valmynd

en: User
is: Notandi

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Node
is: Nóða

en: Block
is: Blokk

en: System
is: Kerfi

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.
