OM Tools (7.x-2.13) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Block
sk: Blok

en: System
sk: Systém

en: Backup
sk: Záloha

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Restore
sk: Obnoviť
