OM Tools (7.x-2.13) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Menu
te: మెనూ

en: User
te: వాడుకరి

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.
