OM Tools (7.x-2.2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Menu
bs: Meni

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Block
bs: Blok

en: System
bs: Sistem

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.
