OM Tools (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Menu
he: תפריט

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Block
he: בלוק

en: System
he: מערכת

en: Backup
he: גיבוי

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Restore
he: שחזור
