OM Tools (7.x-2.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: Block
mr: भाग
