OM Tools (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: User
pt: Utilizador

en: Save Settings
pt: Guardar definições

en: System
pt: Sistema

en: Backup
pt: Cópia de segurança

en: Your settings have been saved.
pt: As suas definições foram gravadas.

en: Restore
pt: Restaurar
