OM Tools (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Menu
sl: Meni

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Block
sl: Blok

en: System
sl: Sistem
