OM Tools (7.x-2.4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Menu
az: Menyu

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Block
az: Blok

en: System
az: Sistem
