OM Tools (7.x-2.4) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Menu
el: Μενού

en: User
el: Χρήστης

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Node
el: Κόμβος

en: Block
el: Μπλοκ

en: System
el: Σύστημα

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.
