OM Tools (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Menu
fi: Valikko

en: User
fi: Käyttäjä

en: Block
fi: Lohko

en: System
fi: Järjestelmä

en: Backup
fi: Varmuuskopio

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Restore
fi: Palauta
