OM Tools (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Menu
hr: Izbornik

en: User
hr: Korisnik

en: Block
hr: Blok

en: System
hr: Sustav

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene
