OM Tools (7.x-2.4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Block
hy: Բլոկ

en: System
hy: Համակարգ
