OM Tools (7.x-2.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Block
id: Blok

en: System
id: Sistem

en: Your settings have been saved.
id: Pengaturan Anda sudah disimpan.

en: Restore
id: Pulihkan
