OM Tools (7.x-2.4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Block
it: Blocco

en: System
it: Sistema

en: Your settings have been saved.
it: Le tue impostazioni sono state salvate.

en: Restore
it: Ripristina
