OM Tools (7.x-2.4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Menu
ka: მენიუ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Block
ka: ბლოკი

en: System
ka: სისტემა

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
