OM Tools (7.x-2.4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Menu
sr: Мени

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок
