OM Tools (7.x-2.4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Menu
ta: பட்டி

en: User
ta: பயனாளர்

en: Node
ta: கணு

en: Block
ta: கட்டம்

en: System
ta: அமைப்பு
