OM Tools (7.x-2.5) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Menu
be: Меню

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Block
be: Блок

en: System
be: Сістэма

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Restore
be: Аднавіць
