OM Tools (7.x-2.5) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Menu
bg: Меню

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Block
bg: Блокирай

en: System
bg: Система

en: Restore
bg: Възстанови
