OM Tools (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Menu
ca: Menú

en: User
ca: Usuari

en: Block
ca: Bloc

en: System
ca: Sistema

en: Backup
ca: Còpia de seguretat

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Restore
ca: Restaura
