OM Tools (7.x-2.5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Menu
mn: Цэс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Block
mn: Хавтан

en: System
mn: Систем
