OM Tools (7.x-2.5) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Search
pt: Buscar

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: User
pt: Usuário

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Block
pt: Bloco

en: System
pt: Sistema

en: Your settings have been saved.
pt: Suas configurações foram salvas.

en: Restore
pt: Recuperar
