OM Tools (7.x-2.5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Menu
th: เมนู

en: System
th: ระบบ
