OM Tools (7.x-2.5) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Block
ug: تارماق رايون

en: System
ug: سېستىما

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش
