OM Tools (7.x-2.9) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Menu
ar: القائمة

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Block
ar: الصندوق

en: System
ar: النظام

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Restore
ar: استرجاع
