OM Tools (7.x-2.9) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Menu
cy: Dewislen

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Block
cy: Bloc
