OM Tools (7.x-2.9) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།
