OM Tools (7.x-2.9) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Menu
et: Menüü

en: User
et: Kasutaja

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Node
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: System
et: Süsteem

en: Backup
et: Varundamine

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Restore
et: Taastamine
