OM Tools (7.x-2.9) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Menu
fa: منو

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Block
fa: بلوک

en: System
fa: سیستم

en: Backup
fa: پشتیبان

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Advanced Editing
fa: ویرایش پیشرفته
