OM Tools (7.x-2.9) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Menu
my: မီနူး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: System
my: စနစ်
