OM Tools (7.x-2.9) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Block
nn: Blokk

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra
