OM Tools (7.x-2.9) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Menu
ru: Меню

en: User
ru: Пользователь

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Node
ru: Материал

en: Block
ru: Блок

en: System
ru: Система

en: Backup
ru: Резервное копирование

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Restore
ru: Восстановить

en: Button Text
ru: Текст кнопки

en: Menu Classes
ru: Классы меню
