OM Tools (7.x-2.9) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Menu
sv: Meny

en: User
sv: Användare

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Node
sv: Nod

en: Backup
sv: Säkerhetskopiera

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: Restore
sv: Återställ
