OM Tools (7.x-2.12) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Your settings have been saved.
gu: તમારા સુયોજનો સંગ્રહવામાં આવ્યા છે
